IVO KRISTOVIČ

vedoucí realitního týmu

+420 724 253 466

ivo.kristovic@oakreal.cz

Chtěl jsem práci, která by mě naplňovala. 

tou se stala práce s realitami.

Jaký je můj životní příběh? Nijak se nevymyká z jiných životních příběhů. Chtěl jsem si splnit společný sen s vlastním bydlením v rodinném době. V té době mě ještě ani nenapadlo, že bych se sám mohl pohybovat v realitní branži. Dlouhou část své zaměstnanecké kariéry jsem strávil na vedoucí funkci ve státním podniku. V roce 2011 mě začala nahlodávat myšlenka, že je čas na změnu, postavit se na vlastní nohy. Potřeboval jsem se vydat jiným směrem. Chtěl jsem zkusit něco jiného a tak ke své stávající práci jsem se začal zajímat o prodej nemovitostí. Sice to trvalo ještě nějakou tu dobu, ale v roce 2014 jsem již řekl dost zaměstnaneckému poměru, a i přes závazky, které jsem v té době měl, jsem to chtěl zkusit naplno. Chtěl jsem práci, která by mě naplňovala. Tou se stala práce s realitami.

A jak je to dnes? Mám práci, která je mým koníčkem, jsem s lidmi, se kterými se cítím dobře, ale hlavně jsem „sám sobě pánem“ svého času i když to není vždy lehké. Pokud ale člověk ví, proč to dělá, jde to, stačí jen chtít.

reference

Služby pana Kristoviče můžu s klidem doporučit. Jedná se o seriozního zprostředkovatele, který dodrží co slíbí. Jeho služby jsou profesionální, svoji práci dělá spolehlivě, bez zbytečných chyb a také bez lhaní a mlžení, což v realitní branži stále není bohužel automatické (mluvím z vlastní špatné zkušenosti s některými makléři).

Mgr. Jakub Martinek

Vážený pane Kristoviči, jelikož se pravděpodobně již nesetkáme, chci Vám poděkovat za Vaší mimořádnou péči a pozornost při vyřizování naší záležitosti. Vážím si ohleduplnosti, pochopení a zejména trpělivosti s požadavky ve věci obstarávání bydlení pro mne, které nelze považovat za samozřejmé. Přeji Vám hodně úspěchů v práci a v osobním životě jen samé klidné a příjemné dny.

Olga Hohinová

V dubnu jsem akutně hledal v Praze nový podnájem. Byl jsem na prohlídce, kterou prováděl pan Ivo Kristovič. v průběhu celého jednání jsem se setkal s neobvyklou ochotou, profesionalitou a vstřícností i v rámci neobvyklých časových propozic.

Rozhodl jsem se pak pro podnájem nabízeného bytu a i v souvislosti s uzavřením nájemní smlouvu, kontaktu s majitelkou bytu atd. jsem opětně zaznamenal a kvitoval vysokou profesionalitu a ochotu. Se službami jsem nesmírně spokojený a mohu jeho přístup klientům jen doporučit.

Mgr. Zdeněk Klumpar

jak probíhá spolupráce

1.

informace

Potkám se společně ve vaší nemovitosti. Vysvětlím vám, jak vše probíhá, zodpovím otázky a navrhnu konkrétní kroky.

2.

nastavení reklamy

Co slíbím, to dodám. Vaši nemovitost kvalitně nafotím a odprezentuji. Současně spustím reklamu na nejnavštěvovanějších realitních serverech. 

3.

prodej nemovitosti

Zájemci o vaší nemovitost jsou při prohlídce maximálně informováni. Kopu za vás a vyjednám vám ty nejlepší podmínky.

4.

váš nový začátek

Obstarám pro vás komplexní právní, finanční servis a potřebné dokumenty (PENB). Jsem tu pro vás i po podpisu smluv a vše za vás ohlídám.

+420 777 122 711

info@oakreal.cz

U DUBU 23 PRAHA 4