Ing. JAROSLAV BASTL

realitní makléř

+420 602 249 738

jaroslav.bastl@oakreal.cz

Nemovitost potřebuje péči, aby dobře sloužila. Obdobnou péči potřebujete i v případě, kdy chcete nemovitost prodat nebo pronajmout dobře a bez zbytečných rizik a komplikací. Trhem s nemovitostmi a pronájmy se zabývá hodně makléřů a dělají to různými způsoby. Rád vám pomůžu prodat či pronajmout vaši nemovitost tak, jak se má.

Prvotní je můj zájem o klienta. Nejde mi jen o prodej Vaší nemovitosti jako o prodejní případ, který skončí vyrozuměním o provedeném vkladu do katastru nemovitostí. Mám zájem i o následnou a oboustranně výhodnou spolupráci s vámi, coby spokojeným klientem. Dle potřeb klientů i kupujících zajišťuji znalecké posudky, směrné hodnoty, přiznání k dani z nabytí nemovitostí, průkazy energetické náročnosti budov (PENB) i hypotéky.

rád vám pomůžu prodat vaši nemovitost tak, jak se má

nemovitot potřebuje péči, aby dobře sloužila

1.

informace

Potkám se společně ve vaší nemovitosti. Vysvětlím vám, jak vše probíhá, zodpovím otázky a navrhnu konkrétní kroky.

2.

nastavení reklamy

Co slíbím, to dodám. Vaši nemovitost kvalitně nafotím a odprezentuji. Současně spustím reklamu na nejnavštěvovanějších realitních serverech. 

3.

prodej nemovitosti

Zájemci o vaší nemovitost jsou při prohlídce maximálně informováni. Kopu za vás a vyjednám vám ty nejlepší podmínky.

4.

váš nový začátek

Obstarám pro vás komplexní právní, finanční servis a potřebné dokumenty (PENB). Jsem tu pro vás i po podpisu smluv a vše za vás ohlídám.

jak probíhá spolupráce

+420 777 122 711

info@oakreal.cz

U DUBU 23 PRAHA 4