Ing. JAROSLAV BASTL

realitní makléř

+420 602 249 738

jaroslav.bastl@oakreal.cz

nemovitot potřebuje péči, aby dobře sloužila

rád vám pomůžu prodat vaši nemovitost tak, jak se má

Nemovitost potřebuje péči, aby dobře sloužila. Obdobnou péči potřebujete i v případě, kdy chcete nemovitost prodat nebo pronajmout dobře a bez zbytečných rizik a komplikací. Trhem s nemovitostmi a pronájmy se zabývá hodně makléřů a dělají to různými způsoby. Rád vám pomůžu prodat či pronajmout vaši nemovitost tak, jak se má.

Prvotní je můj zájem o klienta. Nejde mi jen o prodej Vaší nemovitosti jako o prodejní případ, který skončí vyrozuměním o provedeném vkladu do katastru nemovitostí. Mám zájem i o následnou a oboustranně výhodnou spolupráci s vámi, coby spokojeným klientem. Dle potřeb klientů i kupujících zajišťuji znalecké posudky, směrné hodnoty, přiznání k dani z nabytí nemovitostí, průkazy energetické náročnosti budov (PENB) i hypotéky.

jak probíhá spolupráce

1.

informace

Potkám se společně ve vaší nemovitosti. Vysvětlím vám, jak vše probíhá, zodpovím otázky a navrhnu konkrétní kroky.

2.

nastavení reklamy

Co slíbím, to dodám. Vaši nemovitost kvalitně nafotím a odprezentuji. Současně spustím reklamu na nejnavštěvovanějších realitních serverech. 

3.

prodej nemovitosti

Zájemci o vaší nemovitost jsou při prohlídce maximálně informováni. Kopu za vás a vyjednám vám ty nejlepší podmínky.

4.

váš nový začátek

Obstarám pro vás komplexní právní, finanční servis a potřebné dokumenty (PENB). Jsem tu pro vás i po podpisu smluv a vše za vás ohlídám.

+420 777 122 711

info@oakreal.cz

U DUBU 23 PRAHA 4