Jednou z mých prvních nemovitostí, kterou jsem prodal byla starší chalupa v obci Skořice. Celé stavení dýchalo stavebními prvky třicátých let minulého století s prkennou podlahou, dřevěnými rámy dveří pro lidi nižšího vzrůstu. Velká stodola a hospodářská budova byla samozřejmostí té doby. Majitele jsem oslovil v době, kdy nemovitost nabízela konkurenční realitní kancelář, která se k prodeji nestavěla příliš aktivně. Po dvou návštěvách s kolegou došlo k podepsání zprostředkovatelské smlouvy a práce s prodejem této velmi zajímavé chalupy mohla začít. Na začátku bylo nutné pořídit zajímavé fotografie, které okouzlí zájemce původními prvky, jako byla dřevěná pavlač, původní ložnice i s nábytkem nebo prostorná suchá stodola. Dále se muselo najít řešení co s původní dílnou, která zbytečně zabýrala část pozemku a nevhodně stínila chalupě. Teprve potom se mohl rozjet prodej na plné obrátky. Po několika týdnech inzerování a několika prohlídkách nemovitost koupil mladý pán ze stejné obce. Protože neměl samozřejmě celou hotovost, nabídl jsem mu vyřešit i tento problém financováním u stavební spořitelny, u které měl uzavřenou smlouvu. Úvěr včetně pojištění domu jsem zpracoval a klient odcházel velmi spokojen s tím, že vše vyřešil na jednom místě. I já jsem z tohoto prodeje měl dobrý pocit v tom smyslu, že obě strany byly s mojí prací spokojeni a vše proběhlo bez problémů díky pomoci a pevnému vedení naší realitní společnosti.

Zdeněk Šolc

prodej chalupy v brdech

1.

spolupráce

Potkáme se s vámi ve vaší nemovitosti. Vysvětlíme vám, jak vše probíhá, zodpovíme otázky a navrhneme konkrétní kroky.

2.

nastavení reklamy

Co slíbíme, to dodáme. Vaši nemovitost kvalitně nafotíme a odprezentujeme. Současně spustíme reklamu na nejnavštěvovanějších realitních serverech. 

3.

prodej nemovitosti

Zájemci o vaší nemovitost jsou při prohlídce maximálně informováni. Kopeme za vás a vyjednáme vám ty nejlepší podmínky.

4.

váš nový začátek

Obstaráme pro vás komplexní právní, finanční servis a potřebné dokumenty (PENB). Jsme tu pro vás i po podpisu smluv a vše za vás ohlídáme.

+420 777 122 711

info@oakreal.cz

U DUBU 23 PRAHA 4