ZDENĚK VODIČKA

realitní makléř

+420 603 977 631

zdenek.vodicka@oakreal.cz

reality jsou o pečlivosti, dochvilnosti a spolehlivosti

kterou moji klienti právem očekávají

Realitám se věnuji od roku 2013. Předtím jste mě mohli skoro dvě desetiletí vídat na Městském úřadě v Benešově. Rozumím dokonale prostředí úřadu, jeho fungování, silným a slabým stránkám této instituce. Znám hodně lidí, kteří zde pracují a hodně lidí, kteří zde již nejsou, byť patřili k výrazným tvářím této veřejné instituce, jakou město okresního formátu jistě je. Díky svému smyslu pro rutinu a pečlivost jsem tam vydržel tak dlouho, než mě oslovila práce v prodeji realit. Vždyť reality, tak jako každá další činnost je o pečlivosti, dochvilnosti, spolehlivosti. Všechny tyto vlastnosti očekávají klienti právem od člověka, kterému svěří prodej svého domu, bytu nebo chalupy.

Reality pro mě znamenají poznávání nových tváří, lidských příběhů, různých povah. Každý má jinou motivaci, jinou životní filosofii, jiné životní potřeby. Všichni, ale očekávají čestnost, morálku, spolehlivost a hlavně profesionální přístup. Odměnou mi pak je, kromě finanční stránky, možnost naplánovat si pracovní den i činnost jak chci a po úspěšně absolvovaném prodeji hlavně spokojenost lidí z dobrého obchodu. S mnohými klienty jsem i nadále v kontaktu. A proto mě tato práce těší a naplňuje.

jak probíhá spolupráce

1.

informace

Potkám se společně ve vaší nemovitosti. Vysvětlím vám, jak vše probíhá, zodpovím otázky a navrhnu konkrétní kroky.

2.

nastavení reklamy

Co slíbím, to dodám. Vaši nemovitost kvalitně nafotím a odprezentuji. Současně spustím reklamu na nejnavštěvovanějších realitních serverech. 

3.

prodej nemovitosti

Zájemci o vaší nemovitost jsou při prohlídce maximálně informováni. Kopu za vás a vyjednám vám ty nejlepší podmínky.

4.

váš nový začátek

Obstarám pro vás komplexní právní, finanční servis a potřebné dokumenty (PENB). Jsem tu pro vás i po podpisu smluv a vše za vás ohlídám.

+420 777 122 711

info@oakreal.cz

U DUBU 23 PRAHA 4